Školení hybridní bateriové systémy

Systém LG Chem + Fronius

Pro ještě jednodušší ukládání solární energie nabídne společnost Fronius od června svůj balíček Energy Package v kombinaci s akumulátorem LG Chem RESU H1. Tento kompletní balíček je v porovnání s jinými systémy mimořádně hospodárný, a to bez nutnosti jakýchkoli omezení v oblasti bezpečnosti provozu. Zmíněná koncepce bude dostupná téměř v celé Evropě.

Systém BYD + Kostal

Vysokonapěťové baterie jsou nyní v trendu. BYD nabízí svojí novou produktovou řadu se stohovatelným systémem. Bateriové moduly jsou jednoduše pokládány bez nářadí na sebe. Jednodušší a rychlejší instalace už téměr neni možná. Spolu s tříjfázovým střídačem KOSTAL PIKO BA s 2 MPP Trackery a DC připojením tvoří výkonný a inteligentní úložný systém.

Systém LG Chem + Solax

Kombinace LG Chem RESU s hybridním střídačem SolaX působí díky snadné instalaci a vynikajícímu poměru kvalita / cena. Hybridní systémy SolaX mohou být propojeny se všemi typy řady 48V. Tato nízkonapěťová zařízení společnosti LG Chem jsou k dispozici ve třech různých velikostech od 3,3 do 6,5 až 10 kWh. Jednotka RESU Plus také umožňuje, aby dvě úložiště z této série byly kombinovány do jedné jednotky. To umožňuje hrubý výkon až 20 kWh.

Systém LG Chem H + Huawei

Nový, 1-fázový střídač od HUAWEI je díky dvoum MPP-Trackerům, integrovanému připojení vysokonapěťových baterií, RS485 připojení pro Smart Meter a Wifi komunikací, systém se vším všudy. Velice praktická je i možnost použití Huawei optimizérů a to buď plošně nebo jen u problematicky zastíněných panelů. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti 10,6 kg se u instalace určitě nenadřete. Spolu s vysokonapěťovou LG Chem RESU H máte v rukou velice flexibilní úložný systém.

        Místo a čas semináře:

 

        Kdy: 12.4. 2018 09:00-13:00

 

        Kde: Lidická 796/20, Anděl

Vstupné:

500 CZK

V ceně je občerstvení.

Pro koncové zákazníky je účast vyloučena

Referenti:

Ing. Jonáš Kasal – Memodo

Lukáš Růžička – Memodo

Bc. Robert Sedmera – Fronius

Přihlašte se teď na náš seminář: